Ana Sayfa
Duyurular
Yeni Azami Süre İşlemleri Duyurusu

Yeni Azami Süre İşlemleri Duyurusu

20 Eylül 2018 tarihinde yapılan toplantıda Azami Süre Senato Esasları'nda güncelleme yapılmıştır. (Azami Süre Senato Esasları).

Buna göre 2014 ve önceki yıllarda kayıt yaptırmış olan öğrencilerimiz:

1) Yeni Senato Esaları ile almadığı veya devamsız dersleri (en fazla 5 ders) olan öğrenciler için derse yazılabilme imkanı doğmuştur. Bu durumdaki öğrenciler için 5 Ekim 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar ekteki dilekçeyi doldurarak birimlerine elden başvurmaları gerekmektedir. Onaylanan ders yazılmaları okulumuz internet sitesinden ilan edilecektir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır. 

Başvurusu onaylanan öğrenciler aşağıda belirtilen katkı paylarını 2 iş günü içerisinde İş Bankası'na yatırmaları gerekmektedir (Ekte harç yatırma işlemleri için yol gösterici yardımcı doküman bulunmaktadır).   

Dönemlik Katkı Payları :

1. Öğretim Öğrencileri : 95 TL

2. Öğretim Öğrencileri : 385 TL

Azami Süre Sonu Derse Yazılma Dilekçesi 1

2) Bir önceki EK SINAV başvurusunu kaçıran öğrenciler, GR ve FF ile geçemedikleri dersleri için 5 Ekim 2018 Cuma günü mesai bitimine kadar ekte verilen dilekçe ile birlikte birimlerine başvurabilirler. Onaylanan başvurular sınav tarihleri ile birlikte okulumuz internet sitesinden ilan edilecektir. Bu tarihten sonra yapılacak başvurular dikkate alınmayacaktır.

Azami Süre Ek Sınav Dilekcesi 2

İş Bankası'na katkı payı yatırma işlem sırası

AZAMİ SÜRE DİYAGRAMI

 

NOT: Konu ile ilgili Öğrenci İşleri Birimimizden ve Bölüm Başkanlıklarından detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Etiketler :

Azami Süre,

SUBU,

Adapazarı MYO,

Camili Mah.,